David Beckham, Kraliçe Elizabeth için 12 saat kuyrukta bekledi! Hayranlarına jest yaptı

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in naaşını ziyaret sürüyor. Kraliçe’ye son görevini yerine getirmek için Westminster’ın önünde saatlerce 5 kilometreye varan kuyruklarda bekliyor. Kuyruk bekleyenlerden biri de İngiltere Milli Futbol Takımı’nın eski Kaptanı David Beckham oldu.

KRAL CHARLES NAAŞIN BAŞINDA
Kral Charles, Prenses Anne, Prens Andrew ve Prens Edward, Kraliçe’nin naaşının başında nöbet tuttu. Elizabeth’in çocukları, naaşın dört yanında 15 dakika boyunca saygı duruşunda bulundu. Ailenin diğer üyeleri ise locadan onları izledi.

Prens Andrew ve Prens Harry, kraliyet görevi yapmadıkları için bugüne kadar törenlere sivil kıyafetle katıldı. Ancak Londra’daki saygı duruşu için her ikisine de askeri üniforma izni çıktı. Kral’ın iki oğlu, Galler Prensi William ve kardeşi Harry, babalarından 24 saat sonra, naaşın başında saygı duruşunda bulunacak.

BECKHAM’DAN SON GÖREV
İnglitere halkı, Kraliçe’ye son görevlerini yerine getirmek için 5 kilometreye varan uzun kuyruklarda beklemeye devam ediyor. O isimlerden biri de, İngiltere Futbol Milli Takımı’nın eski kaptanı David Beckham’dı.

12 SAAT BEKLEDİ
Sosyal medya üzerinden de üzüntüsünü dile getiren Beckham, Kraliçe’nin naaşını ziyaret etmek istedi. İngiliz futbolcu, 12 saat boyunca naaşı görebilmek için sıra bekledi. 2. Elizabeth’e saygılarını sunduktan sonra ayrıldı.

HAYRANLARINA DONUT ISMARLADI
Öğleden sonra geldiğinde çok dikkat çekmeden sırada kalabileceğini düşündüğünü dile getiren David Beckham,”Saat 2’de gelmenin biraz daha sessiz olacağını düşünmüştüm. Yanılmışım” dedi. Sıra boyunca dikkat çekmeye devam eden Beckham, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına donut ısmarladı.

8 KİLOMETRELİK KUYRUK
Londra’da Kraliçe II. Elizabeth’in naaşını ziyaret için Westminster Hall’e gelenler 8 kilometrelik kuyruk oluşturunca ziyaretler 6 saatliğine askıya alındı. Halkın naaşı ziyareti, cenaze töreninin yapılacağı 19 Eylül’e kadar sürecek. Ziyaret için sokakta geceleyip kuyrukta bekleyenlerin naaşa ulaşması ortalama 14 saati buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.