3 İlde İmar Değişikliğine Onay Verildi

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca hazırlanan Bolu, İzmir ve Elazığ’da bulunan bazı taşınmazların imar planı değişiklikleri Cumhurbaşkanı kararı ile onaylandı. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

BOLU’DA İMAR DEĞİŞİKLİĞİ ONAYLANDI

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ adına kayıtlı Bolu’nun Mudurnu ilçesi Kaygana Mahallesi sınırlarında yer alan bazı parsellerde ‘gelişme konut alanı, ticaret alanı, belediye hizmet alanı, çocuk bahçesi ve oyun alanı, park ve yol’ kullanım kararları getirilmesine ilişkin hazırlanan imar planı değişikliği onaylandı.

İZMİR VE ELAZIĞ’DA DA İMAR DEĞİŞİKLİĞİ ONAYLANDI

Başkanlığın, özelleştirme kapsam ve programında bulunan, mülkiyeti Maliye Hazinesi adına kayıtlı İzmir’in Bornova ilçesi Ergene Mahallesi’ndeki bin 959 metrekarelik alanı kapsayan parsel, ‘geliştirme konut alanı, park ve yol’ kullanım kararları getirilmesine ilişkin imar planı değişikliğiyle mülkiyeti Maliye Hazinesi adına kayıtlı Elazığ’ın Merkez ilçesi Kesrik Mahallesi’ndeki parsele ilişkin ‘geliştirme konut alanı, cami alanı, trafo alanı, park ve yol’ kullanım kararları getirilmesine ilişkin imar planı değişikliğine de onay verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.