Anıl Altan, Köpeğiyle Kavuşma Anı ile Takipçilerini Duygulandırdı

Bedelli askerlikten yararlanarak Bolu’da 21 günlük vatani görevini tamamlayan ünlü oyuncu Anıl Altan’ın, köpeğiyle kavuşma anı takipçilerine duygu dolu anlar yaşattı.

‘REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR’

Instagram hesabının hikaye bölümünden köpeğiyle kavuşma anını paylaşan ünlü oyuncu Anıl Altan, takipçilerini duygulandırdı. Altan’ın paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, ‘Şu tatlılığa bak. Ne kadar özlemiş sahibini kıyamam ya.’ yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, ‘Altı üstü 21 gün askerlik yaptı. Ne gerek var bu kadar şov yapmaya. Reklam kokan hareketler bunlar.’ yorumunu yaptı.

ASKERLİK PAYLAŞIMLARIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Bedelli askerlikten yararlanan Anıl Altan, 21 günlük askerliğinin ilk pozlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Altan paylaşımına ‘Tarihi ile meşhur ve şanlı 2. Komando Tugayı’nda bu süreyi geçirmek ve görevimizi yerine getirmek ayrı bir onurdu. Bütün komutanlarımıza teşekkür ederiz. Bu üniforma ile sınırlarımızı, vatanımızı koruyan ve bütün görevdeki askerlerimize, kardeşlerimize, abilerimize teşekkür ederiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine sabırlar dilerim. İyi ki varsınız’ notunu düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.