Atiker Konyaspor’un Kamp Programı Belli Oldu

Kurumsal İletişimden Sorumlu Asbaşkan Recep Çınar, Konyaspor’un 2018-2019 futbol sezonu hazırlıkları için 1 Temmuz’da Kayacık Tesisleri’nde toplanacağını ve sezonun ilk çalışmasını burada gerçekleştireceğini söyledi.

Sezon başı hazırlık kampı programı hakkında açıklama yapan Asbaşkan Recep Çınar, ‘İlk olarak teknik heyetimiz ve futbolcularımız sağlık kontrolünden geçecek. Takımımız çalışmalarına 3 Temmuz’a kadar Konya’da devam edecek. 3-16 Temmuz tarihleri arasında Bolu Gerede’de 1. etap hazırlıklarımızı gerçekleştireceğiz. İlk etap sonrası ise futbolcularımıza kısa süreli izin verilecek. İznin ardından takımımız hazırlıklarına Hollanda’da devam edecek’ dedi. 

2. etap hazırlık kampı çalışmalarının 20 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında Hollanda Arnheim’da başlayacağını ifade eden Asbaşkan Recep Çınar, ‘Takımımızın verimli bir sezon başı kampı geçirebilmesi için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah kazasız, belasız, sakatlık sorunu yaşamadan kampımızı bitirip lige hazır hale gelmek istiyoruz’ şeklinde konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.