Bolu Doğalgaz Dolum İstasyonunda Yangın Paniği

Bolu’da, akaryakıt istasyonu ve şehirlerarası otobüs terminalinin yakınında bulunan sıkıştırılmış doğalgaz dolum istasyonunda çıkan yangın paniğe neden oldu.

Yangın, saat 02.00 sıralarında Paşaköy Mahallesi D-100 Karayolu yanında bulunan sıkıştırılmış doğalgaz dolum istasyonunda(CNG) meydana geldi. İstasyonda depolanmış olan doğalgaz bilinmeyen bir nedenle gerçekleşen patlamanın ardından alev aldı. Alevler kısa sürede metrelerce yüksekliğe ulaştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine, yakınında şehirler arası otobüs terminali ve akaryakıt istasyonu bulunan bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ve zabıta ekipleri de istasyonun çevresindeki yolları araç trafiğine kapatarak önlem aldı. Herhangi bir patlama oluşmasına karşın alevlerin yakınına kimse yaklaştırılmadı. Bölgeye gelen doğalgaz acil ekiplerinin vanaya ulaşmasıyla gaz kesildi. Metrelerce yüksekliğe ulaşan alevler durdu. Alevlerin durmasıyla yangın olan alana yaklaşabilen itfaiye ekipleri soğutma çalışması yaptı. Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Bir önceki yazımız olan Bolu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Kendi Yazılımını Kendi Kodlamasını Kendi Sistemlerini Kuran... başlıklı makalemizde ABD, Adalet Ve Kalkınma Partisi ve Ak Parti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.