Döner Sepeti, Yatırımın Gerçek Tadı

Uzun süredir hizmet sektöründe yer alan Döner Sepeti, tüm Türkiye’ye açılmak ve büyümek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

2 ŞUBEYLE MÜŞTERİLERİNİN EMRİNDE

Bolu merkezde Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Döner Sepeti firma sahibi Emre Çetin, ‘2011 yılında beri yemek sektöründeyiz. Kaliteyi ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz ve 2 şubemizle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Amacımız Türkiye geneline yayılarak daha çok büyümek ve bu lezzeti herkese tattırmak. Menümüzde beyti var. Biz içine döner koyarak hafif ve daha lezzetli hale getiriyoruz. Bu tepkileri de müşterilerimizden bire bir alıyoruz. Çok iddialı bir iskenderimiz ve özel yapım pilav üstü et dönerimiz var. Bunun yanı sıra döner çeşitleri ve serpme kahvaltıyla da müşterilerimize hizmet veriyoruz.’ dedi.

‘BİZİM KALİTEMİZ BİZİ RAHATLATIYOR’

Emre Çetin, ‘Hizmet sektörü zor bir sektör, insanları memnun etmek ve damak tatlarını yakalamak çok zor ama biz konuda çok rahatız. Bunun nedeni de müşterilerimize kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sunuyoruz buda bizi rahatlatıyor. Bu güzel tepkiler sayesinde hem ciro hem memnuniyet anlamında giderek büyüyoruz.’ sözlerine yer veri

‘HEDEFİMİZİ TÜM TÜRKİYE’YE BU TADI TAŞIMAK’

‘Sizi diğer firmalardan ayıran özelliğiniz nedir?’ sorusuna Çetin, ‘Ben yemek yemek konusunda çok iddialı bir insanım. Türkiye’nin bir çok yerinde döner yedim. Bizim dönerimiz gerçekten bu konuda hem kaliteli hem çok lezzetli. Bunu da biz müşterilerimizden duyuyoruz. Buraya bir kere gelip dönerin tasına baktığınızda sebebi daha iyi anlayacaksınız. İşte bu lezzeti tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz..’ diye cevap verdi.

‘ÇIKIN ÇIKIN GELİN’

‘Bizim Bahçelievler şubemizde 7 personel hizmet veriyoruz ve 150 kişiyi burada ağırlayabiliyoruz. Diğer şubemizde self servis hizmet veriyoruz ve gerekirse 24 saat açık tutabiliyoruz. Orada günde binlerce insana ulaşabiliyoruz. Döner Sepeti eitn gerçek lezzeti çıkın çıkın gelin diyoruz tüm insanlara. burada ‘ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.