Kadın Dolandırıcılar Adliyeye Çocuklarıyla Sevk Edildi

Bolu’da, bir marketten ‘para üstü dolandırıcılığı’ yaparken suçüstü yakalanan 3 kadın, çocuklarıyla birlikte adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da geçtiğimiz günlerde Aktaş Mahallesi’nde bir markete çocuklarıyla birlikte girerek süt alan Z.M., D.M. ve E.Z. isimli 3 kadının ‘para üstü dolandırıcılığı’ yaptığını fark eden kasiyer, durumu polis ekiplerine bildirdi. Marketin kamera kayıtlarını inceleyen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, tespit ettiği 3 kadını yakalamak için çalışma başlattı.

Suçüstü yakalandılar

Bolu’da, yine aynı yöntemle bu kez Sağlık Mahallesi’nde bulunan bir marketten dolandırıcılık yapıldığı ihbarını alan ekipler, olayın gerçekleştiği markete operasyon düzenleyerek 3 kadını yanlarında bulunan çocuklarıyla birlikte gözaltına aldı. Yapılan incelemede suçüstü yakalanan kadınların Z.M., D.M. ve E.Z. olduğu tespit edildi.

Haklarında 10’dan fazla hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlardan kaydı bulunduğu öğrenilen 3 kadın şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. – BOLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.