Necip Çarıkcı: ‘Bu Olaylar Bizi Üzdü, Keşke Olmasaydı’

Çarıkcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gaziantep’te oynanan ilk  maçı, uzatma dakikalarında yedikleri golle 1-0 kaybettiklerini hatırlattı.

Sahalarında oynadıkları rövanş maçından da 3-1 mağlup ayrılarak Süper  Lig’e yükselme hedefinin uzağında kaldıklarını için üzgün olduklarını belirten  Çarıkcı, ‘Sezon başında kaybettiğimiz puanları düşünürsek, ilk ikiden çıkma  şansımız vardı ama play-off’a kaldık. Boluspor, tarihinin en iyi yüksek  puanlarından (60) birini elde etti. Büyük ambiyansı olan maçta, seyirci  potansiyeline rağmen konsantre olamadık ve maçı kaybettik.’ diye konuştu.

Necip Çarıkcı, maçtan sonra yaşanan olaylarla ilgili olarak da, ‘Bu  olaylar bizi üzdü. Keşke olmasaydı. Bolu güzel bir şehir. Boluspor taraftarı da  centilmen. Gazişehir Gaziantep ile oynanan ilk maç taraftarımızın psikolojisini,  dengesini bozdu. Dün iyi oynamadık. Burada hakeme de bir şey diyecek halimiz yok.  İyi top oynamadık, şansızdık. Futbolcularımız bu maçın ağırlığını  kaldıramadılar.’ değerlendirmesinde bulundu.

Bu sezonu unuttuklarını dile getiren Çarıkcı, yeni sezonda geçmişte  yapılan hataların tekrarlanmaması için konuşacaklarını ve çok çalışacaklarını  kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.