yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Partilerden CHP’ye Bayram Ziyareti.

Partiler ortası bayram ziyaretleri kapsamında gelen heyetleri kabul eden CHP Genel Lider Yardımcısı Lale Karabıyık, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘na yönelik Adıyaman’daki provokasyonlarla ilgili “Seçime yaklaşırken bu türlü şeyler olmaması gerekir fakat oluyor. Birtakım bireyler yönlendirilebiliyor. Onların da geleceklerinin teminatı olacağız daima birlikte. Sayın Genel Başkan’ımız da bunu bir sevgi lisanıyla tabir ederek ‘Hakkım varsa helal ediyorum, acılarla söylenmiş bir şey’ dedi. Acılardan da olabilir provokasyon da olabilir. Tabi ki yanlışsız değil. Unutmasınlar ki bu provokasyonu yaptırılan bireyleri de biz kucaklıyoruz, onların da sıkıntılara talibiz” dedi.

Parti temsilcileri ziyaretlerinde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘na yönelik Adıyaman’daki provokasyonlardan ötürü hüzünlerini ve geçmiş olsun dileklerini iletti. CHP Genel Lider Yardımcısı Lale Karabıyık yaşanan olaylarla ilgili, “Seçime yaklaşırken bu türlü şeyler olmaması gerekir lakin oluyor. Birtakım bireyler yönlendirilebiliyor. Onların da geleceklerinin teminatı olacağız daima birlikte. Sayın Genel Başkan’ımız da bunu bir sevgi lisanıyla söz ederek ‘Hakkım varsa helal ediyorum, acılarla söylenmiş bir şey’ dedi. Acılardan da olabilir provokasyon da olabilir. Tabi ki yanlışsız değil. Unutmasınlar ki bu provokasyonu yaptırılan şahısları de biz kucaklıyoruz, onların da problemlere talibiz” değerlendirmesini yaptı.

“KEMAL KILIÇDAROĞLU LİDERİMİZE VE BÜTÜN CHP AİLESİNİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYOR, KUTLUYORUZ”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lider Yardımcısı Tevfik Eren ve beraberindeki heyet, CHP’yi ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Eren, “Kemal Kılıçdaroğlu liderimize ve bütün CHP ailesinin bayramını tebrik ediyor, kutluyoruz” dedi.

Karabıyık da Eren’in şahsında BBP’nin ve teşkilatlarının bayramını kutladı.

“DEPREM NEDENİYLE BURUK BİR FORMDA KARŞILADIĞIMIZ BİR BAYRAM OLDU MİLLETÇE”

CHP heyeti, MHP Genel Lider Yardımcısı Sadir Durmaz ile MYK üyeleri Nevin Taşlıçay ve Fatih Çetinkaya’dan oluşan MHP heyetini kabul etti. Kahramanmaraş merkezli zelzelesi hatırlatan Durmaz, “Bayrama kavuşturan rabbime sonsuz şükürler olsun. Sarsıntı nedeniyle buruk bir halde karşıladığımız bir bayram oldu milletçe. Fakat çok şükür çok büyük bir dayanışma örneği gösterdi milletimiz. Her kısımdan insanımız oraya adeta seferber oldu” dedi.

“YARALARI BİRLİKTE SARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Karabıyık, “Bayramlar, birlik, beraberliğin en ağır yaşandığı günler. Sevgiyle, barışla olacak günler. Buruğuz, eksiğiz söz ettiğiniz üzere. Acılarımız büyük. Yaraları birlikte sarmaya çalışıyoruz. Dayanışma ruhunun kıymetini bir defa daha idrak ettik. Acılar büyük tabi çabucak yarılamaz, unutulamaz. En azından bundan bu türlü bu olayların yaşanmaması için nerede kusur yaptık, nerede öngörmedik daha hazırlıklı olmak… Bunların ehemmiyetine vurgu yapmak lazım” diye konuştu.

“CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU BAŞTA OLMAK ÜZERE HEPİNİZİN BAYRAMINI GENEL LİDERİMİZ İSMİNE KUTLUYORUM”

Demokrat Parti Genel Lider Yardımcısı Ahmet Uyanık, “Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere hepinizin bayramını Genel Liderimiz ismine kutluyorum. Yeterli günlerde tekrar bayramlara erişmemizi diliyorum” dedi.

“BİRİSİ ATATÜRK’ÜN ASKER ARKADAŞIDIR, MERHUM İSMET İNÖNÜ, BİRİSİ DE MERHUM CELAL BAYAR, SİVİL ARKADAŞIDIR”

Uyanık, “Diğer siyasi partiler için bir şey söz etmek istemiyorum; lakin Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokrat Parti, bu memleketin, Atatürk unsur ve inkılaplarına, Cumhuriyetin temel bedellerine en çok sahip çıkan iki partidir. Birisi Atatürk’ün asker arkadaşıdır, merhum İsmet İnönü, birisi de merhum Celal Bayar, sivil arkadaşıdır. Tek partili devirden çok partili periyodun başarısı da her iki liderindir. Birisi CHP’nin önderi İsmet İnönü, birisi de Demokrat Parti’nin başkanı Celal Bayar. Cumhuriyetin kuruluşunda birlikteler, çok partili demokrasiye geçişte de birlikteler” diye konuştu.

“DÜN SAYIN GENEL LİDERİMİZE ADIYAMAN’DA YAPILAN KİMİ PROVOKATİF HAREKETLERDEN ÖTÜRÜ DA ÇOK ÜZGÜNÜZ”

Saadet Partisi Genel Lider Yardımcısı Yaşat Canbay da CHP ve teşkilatlarının bayramını kutladı. Adıyaman’da dün Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik provokasyonları hatırlatan Canbay, “Dün Sayın Genel Liderimize Adıyaman’da yapılan kimi provokatif hareketlerden ötürü da çok üzgünüz. Geçmiş olsun diliyoruz. Milletin sağduyusuna uymayan, özel olarak provoke hareketler lakin inanıyoruz ki milletimiz bunlara fırsat, prim vermeyecektir” dedi.

“UNUTMASINLAR Kİ BU PROVOKASYON YAPTIRILAN ŞAHISLARI DE BİZ KUCAKLIYORUZ, ONLARIN DA MESELELERE TALİBİZ”

Karabıyık, yaşanan provokasyonlara ait, “Seçime yaklaşırken bu türlü şeyler olmaması gerekir lakin oluyor. Kimi bireyler yönlendirilebiliyor. Lakin biz onları da kucaklıyoruz, onların da sıkıntılara tahlil üretiyoruz. Onların da geleceklerinin teminatı olacağız daima birlikte. Sayın Genel Liderimiz da bunu bir sevgi lisanıyla söz ederek ‘Hakkım varsa helal ediyorum, acılarla söylenmiş bir şey’ dedi. Acılardan da olabilir provokasyon da olabilir. Tabi ki hakikat değil. Unutmasınlar ki bu provokasyonu yaptırılan şahısları de biz kucaklıyoruz, onların da problemlere talibiz” diye konuştu.

“GERÇEKTEN VİCDANLI BİR İNSANIN, MERHAMET YÜKLÜ BİR İNSANIN YAPACAĞI AÇIKLAMALARDI”

Canbay, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun yaptığı o açıklamalar da herkes aklı selim tarafından kabul gördü. Hakikaten vicdanlı bir insanın, merhamet yüklü bir insanın yapacağı açıklamalardı. Ben de o sebepten tebrik ediyorum” dedi.

Anavatan Partisi (ANAP) heyeti, CHP’nin bayramını kutladı. ANAP yetkililer, Cumhurbaşkanı Seçiminde hangi adayı destekleyeceklerine karar vermediklerini belirtirken Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na muvaffakiyetler dilediler.

“DEMOKRASİNİN, HUKUKUN ÜSTÜN OLDUĞU, İNSAN HAKLARININ, KOZMİK UNSURLARIN KORUNDUĞU HOŞ BİR ÜLKEDE YAŞAMAYI UMUT EDİYORUZ”

Genç Parti Genel Lider Yardımcısı Mert Buruşukoğlu, “İnşallah bundan sonra hoş günler görürüz diyorum. Demokrasinin, hukukun üstün olduğu, insan haklarının, kozmik unsurların korunduğu hoş bir ülkede yaşamayı umut ediyoruz. Gençlerimizin, çocuklarımızın hoş bir geleceği olsun” dedi ve CHP ve CHP örgütlerinin bayramını kutladı.

“SAYIN BABACAN’IN HEPİNİZE, CHP’NİN TÜM YETKİLİ ŞURALARINA VE 13’ÜNCÜ CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU BEY’E DE ÖZEL SELAMLARINI GETİRDİK”

DEVA Partisi Genel Lider Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İdris Şahin ise “Sayın Babacan’ın hepinize, CHP’nin tüm yetkili konseylerine ve 13’üncü Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Bey’e de özel selamlarını getirdik. Her ne kadar onlar her daim birbirleriyle görüşseler de bu usuldür” diyerek CHP’nin bayramını kutladı.

“CUMHURBAŞKANIMIZI DA ÇOK SEVDİK, ONUN MÜSAMAHASI HEPİMİZİ ÇOK ETKİLİYOR”

Gelecek Partisi Siyaset İzleme Şurası Lider Yardımcısı Gülnur Hayran, “Baharlar gelecek ülkemize, yaraları daima birlikte saracağız. Bu bayramın da barış ve kardeşlik umutlarımızı daha çok yeşertmesini diliyoruz. Genel Liderimizin da çok selamlarını getirdik. CHP’de olmak daha bir başka bizim için. Birbirimizi daha yakından tanıdık. Daha uzun süreçte, o komitelerde çalışmak, aslında hiç farklılıklarımızın olmadığını ortak paydalarda… Cumhurbaşkanımızı da çok sevdik. Onun müsamahası hepimizi çok etkiliyor. Dün Adıyaman’da yaşanan olayı esefle kınıyoruz. Yakışmadı. Yalnızca siyaseten değil, temel insan onuruna yakışmayacak hareketlerdi” dedi.

Kaynak: ANKA / Yeni
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.