Sedaş’tan Üniversite Sınavı İçin Özel Hazırlık

30 Haziran Cumartesi ve 01 Temmuz 2018 Pazar günü yapılacak olan, üniversite sınav sistemindekiYabancı Dil Testi (YKS), Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) Sınavları için İl ve İlçelerde Kaymakamlıklarda İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve ilgili kurumlar nezdinde yapılan Güvenlik Koordinasyon toplantılarına Şebeke İşletme Bakım Bölge Sorumluları ile katılan SEDAŞ, elektrik dağıtımına ait bölgelerinde gerekli önlemleri aldılar.

Lise son sınıf ve lise mezunu olan adayların katılacağı Üniversite sınavları için ayrılmış okul bölgelerinde huzurlu bir şekilde sınavlarıntamamlanması amacıyla planlı kesinti yapmayacak olan SEDAŞ, enerjinin sürekliliği için tüm önlemlerini aldı.

SEDAŞ BAŞARILAR DİLEDİ

Üniversite sınavına giren tüm adaylarabaşarılar dileyen SEDAŞ yöneticileri sınav saatlerinin huzurla geçmesi için,SEDAŞ İşletme Müdürlüklerininsınav tarihlerinde, (saat 07.30-18.00) elektrik kesintisi yapılmaması için gerekli önlemleri aldıklarını vemuhtemel arızalara karşı acil müdahale ekiplerinin hazır bulundurulacağını açıkladılar.

SEDAŞ, sınav nedeniylealdığı önlemlerkapsamında ‘teyakkuz’ halinde bulunacak.SEDAŞ’ın görev ve sorumluluk alanındaki Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerininherhangi bir bölgesinden gelen kesinti ihbarı, o bölgelerde görev yapan SEDAŞ Bölge Sorumluları tarafından anında değerlendirilecek ve SEDAŞ ekiplerincekesintiye anında müdahale edilmesi sağlanacak. Elektrik dağıtım şebekesine ilişkin her türlü konuda ALO 186 Çağrı Merkezi kanalıyla bildirimde bulunulabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.