Adliyeye Girerken ‘Zaten 1 Saat Sonra Çıkacağız’ Diyen Hırsızlık Şüphelileri Serbest Bırakıldı

Bolu’da, iş makinesinin 2 adet kepçesini çaldıkları şüphesiyle adliyeye sevk edildikleri sırada, ‘Zaten 1 saat sonra çıkacağız’ diyerek kameralara gülümseyen 4 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

4 ŞÜPHELİ 11 BİN LİRA DEĞERİNDEKİ 2 KEPÇEYİ ÇALDI

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde Bolu Sanayi Sitesi’ne otomobille gelen yaşları 18 ile 22 arasında değişen 4 genç, bir iş yerine ait iş makinesinin 11 bin lira değerindeki 2 adet kepçesini otomobile yükleyerek çaldılar.

POLİS OLAYLA İLGİLİ 5 KİŞİYİ GÖZALTINA ALDI

İş yeri sahibinin ihbarı üzerine hırsızları yakalamak için çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, kimliklerini tespit ettiği S.Y., Ş.T., T.K.T., S.E.’yi ve çaldıkları kepçeyi sattıkları V.B.’yi gözaltına aldı.

KEPÇELERİ ÇALAN 4 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

İfadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürülen şahıslardan V.B., çalıntı mal satın almak suçundan cezai işlem uygulandıktan sonra serbest bırakıldı. Kepçeleri çalan 4 şüpheli ise, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

‘ZATEN 1 SAAT SONRA ÇIKACAĞIZ’ DEDİLER, SERBEST BIRAKILDILAR

Adliye girişinde rahat tavırlar sergileyen ve kameralara dönerek, ‘Çek ağabey çek. Zaten bir saat sonra çıkacağız’ diyen 4 hırsızlık şüphelisi çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.